Поради щодо виграшу у тендерi

На сучасному етапі розвитку електронних торгів стати переможцем і отримати тендер для невеликого підприємства вважається серйозною задачею. Насправді, немає чіткого метода, який би дозволив без проблем обійти прямих конкурентів та стати переможцем в торгах. При цьому, можна виділити декілька порад, які можуть вплинути на результат, та значно збільшити шанси на перемогу в торгах.

Нагадаємо, що скористатися системою ProZorro можливо лише після авторизації на одному з доступних електронних майданчиків. Один з таких сервісів – це tender.uub.com.ua, який привертає увагу учасників своїм функціоналом і простотою в користуванні.

Моменти, які дозволять підвищити шанси на перемогу в тендері

Нагадаємо, що ці поради більше ефективні, коли мова йде про підприємців невеликого масштабу, або без досвіду в торгах.

  • Не гнатися за великим – перша порада стосується пошуку лоту, який буде вам по силам. Враховуючи рівень конкуренції і показники інших компаній, які можуть мати на рахунку десятки виконаних проектів, боротися за масштабні тендери з ними достатньо важко. Це означає, шо перші декілька тендерів повинні бути не на велику суму. Головне – це якісно виконати всі умови, щоб зарекомендувати себе з позитивної сторони.
  • Робота на майбутнє – це означає, що не потрібно виставляти ту суму за тендер, яку ви дійсно хочете отримати. Система торгів влаштована таким чином, що інші кандидати можуть мати певні зв’язки та виконати робочий процес за більш вигідною ціною. Враховуючи відсутність репутації, в перших декількох тендерах акцент повинен ставитись на вартість. Відповідно, прибуток від виконання таких робіт може бути не зовсім задовільним.
  • Пошук майданчика – мова йде якраз про той момент, який був згаданий з самого початку. Це повинен бути майданчик, який буде акредитованим і підключеним до бази ProZorro. Як говорилось раніше, перейдучи за посиланням https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/yak-vygraty-tender, можна більш детально дізнатись про такий сервіс.
  • Використання фільтрів – остання порада, яка може значно спростити процес пошуку підходящого лоту полягає якраз в правильній роботі з фільтрами. Перше – це налаштування повідомлень, які будуть приходити вам на електронну адресу. Таким чином, вам не буде потрібно постійно сидіти на сайті та аналізувати всю інформацію. Сам процес налаштування повідомлень полягає в тому, щоб обрати: регіон, вартість лоту, терміни виконання й інші критерії, за якими система буде відбирати для вас найбільш вигідні варіанти.

Говорячи загалом про те, як працюють електронні торги, варто зазначити, що не менш важливим моментом є вчасне подання документів. Окрім цього, їх перелік повинен бути повним. Для того щоб не опинитись в неприємній ситуації, краще відразу ознайомитися з тим, які папери потрібні для участі в торгах, та лише після цього подавати свою заявку.

Підсумок

Насправді, будучи новачком в сфері торгів знайти свій перший тендер достатньо важко. Інколи на це може знадобитись навіть декілька місяців. Як показує практика, коли підприємець готовий чимось пожертвувати, отримати менший прибуток, але виконати все якісно, то знайти підходящий лот і виграти його значно простіше.

Головне завдання для новачка в торгах – це ідеально виконати 3-4 тендера, якими би вигідними вони не були. Після того, як у компанії з’являється певна репутація, її будуть розглядати на рівні з іншими конкурентами, які є більш надійними. При цьому, шанси стати переможцем в тендері стають значно більшими.