Оренда вагонів через біржу

Українська універсальна біржа одна інтернет-платформ яка є лідером. Саме ця біржа пропонує користувачам придбати різноманітні лоти. Завдяки системі Прозоро, яка є державною, Українська універсальна баржа uub.com.ua, яка і дозволяє публікувати різноманітні тендера.

Біржа

Одним з найпоширеніших тендерів є оренда вагонів української залізничної дороги. Оренда відбувається через електронну торгівельний майданчик за допомогою аукціону. Для користувачів з будь-якого куточка країни такий вид торгу є максимально зручним, щоб отримати в оренду залізничний вагон, а в деяких випадках цілий потяг. Зазвичай орендуються вагони для того, щоб перевести великі обсяги вантажу з якогось виробництва, при цьому не потрібно витрачати додаткові фінансові кошти на посередників або ще якісь витрати. На біржі є можливість вибрати цікавий лот, який буде мати відповідні бажанню клієнта параметри, наприклад, при розміщенні тендера завжди вказується на який залізничної станції розташовані вагони або потяг, а також дату і час в яке буде поданий вагон. У деяких випадках обмежень немає, а значить дата і станція вибирається орендарем, що дозволяє максимально близько подати вагони та скоротити витрати на транспортування вантажу.

Варіанти, які можна орендувати

Всі оголошення які розташовані на Українському універсальному сайті https://www.uub.com.ua/prozorro/sale/orenda-vagoniv/ можна побачити та на офіційному сайті системи Прозоро, бо вони пов’язані між собою, так само це відбувається і з іншими торговими платформами працюють з державною системою. Інформацію про всі можливі аукціони можна подивитися будь-який гість сторінки, а ось взяти участь лише зареєстрований користувач. На українській універсальній біржі виставляються такі категорії вагонів під оренду:

  • піввагони. Такий варіант являє собою рухливий склад, але без навісу. Напіввагон використовують для перевезення вантажів, які не бояться дощу, вітру та інших кліматичних впливів. Один напіввагон може вміщати приблизно сімдесят тон вантажу. Українська залізниця також виставляє на аукціони люкові напіввагони у яких в підлозі є люк.
  • хопер-зерновози. Такі вагони це свого роду бункер, в який вантажать різні сорти зерна. Завдяки тому що вагони закриті, транспортування відбувається без втрат, а розвантаження відбувається через люк.
  • хопер-цементовоз. Даний варіант це зерновоз з закритими вагонами, але призначені виключно для транспортування цементу. В оренду можна одночасно взяти в користування від одного до п’ятдесяти таких вагонів, також на аукціоні здається цілий потяг з 94 вагонів.
  • котуновозів. Це хопер з термостійким кузовом, для того щоб перевезти металеві котуни або агломерат, температура якого може досягати до семисот градусів.
  • мінераловози. Такі вагони необхідні для перевозу різних мінералів в гранулах або у вигляді порошку. Такі вагони можна знайти на сайті включивши пошук із застосуванням фільтрів.
  • вагони-автовози. Даний вид вагона ідеально підходить для транспортування автомобілів і бувають відкритого і закритого типу, а також одне чи двох ярусні.
  • криті вагони. Даний варіант, закритий з усіх боків, перевозити вантаж в таких вагонів досить вигідно, бо вантаж захищений від кліматичних впливів. Також є вагони, які призначені для перевезення тварин.
  • зерновози з гравітаційним вивантаженням. Такі види вагонів призначені для великих культурних рослин, типу сої або кукурудзи.

Завдяки системі Прозоро багатьом стала доступна оренда вагонів, а це економить значну частину бюджету на транспортування габаритного товару або товару у великих обсягах.